Make-up

Meik mineraalmeigi toodetega

Pidulik õhtumeik

Kas Sind on ootamas sünnipäev, firma jõulupidu või paljutõotav kohtumine? Kas tunned, et sellel õhtul soovid särada ja olla just see silmapaistvalt ilus naine?

Vahel ju tahaks tunda professionaali kätt ning näha oma tähtsal päeval välja pisut erinev, sest kaunid naised muudavad maailma!

Telli meie kogenud jumestajalt endale perfektne õhtumeik, sest meie teostame töid LilyLolo mineraalmeigi toodetega, mis jätavad nahale õhukese, loomuliku ja kumava ilme. Ei mingit "maski", ei mingit kartust, et kuskilt liigne meigikiht välja paistab. Lihtsalt sära, naudi ja tunne elust rõõmu!

 

Fantaasiameik

 

Kas tulemas on maskiball või stiilipidu? Sul on vaja maskeeruda mõneks lõbusaks loomaks? Oled modell, kes osaleb moešõul, kus pead kehastuma teise dimensiooni meelaks naisiluduseks?

Usalda oma soov meile, sest meie meigikunstnik loob sellest fantaasiarikka lõpptulemuseMe armastame fantaasiameike! Rohkem loovust ja julget vabadust meie kõikide tegemistesse!

Töid teostame Kryolani supravärvide ja meigitoodetega, näomaali värvidega või mineraalmeigi toodetega. Vastavalt vajadusele leiame parima lahenduse kasvõi kõike omavahel kombineerides! Mängu tulevad suled, pärlid, Swarowski kristallid ja sädelused! 

Sinu hooleks jääb vaid julgelt oma roll välja kanda! Hea maalinguga on see juba puhas lust! 

 

Pruudimeik

Pulmapäev. Kindlasti üks meeldejäävaim sündmus meie elus. Imekaunilt särav pruut oma kallima käevangus. Imetlev armastus peigmehe silmis.

Mineraalmeik- veatu, hingav, veekindel ja kauakestev. Veekindel ripsmetušš- abiks nii rõõmus kui härdushetkedel. Suudluskindel huulepulk, mõeldes ka peigmehe peale! 

Palju ei ole ju vaja!  Kõik olgu lihtne, perfektne ning parim! 

Meie aitame professionaalse meigiga,  sina naudid oma muinasjutulist pulmapäeva. Lihtne!

Eelnev proovimeik garanteerib veatu lõpptulemuse!

Võta meiega ühendust ja naudi ladusalt laabuvat ettevalmistusperioodi ning imelist pulmapidu, sest meie loome ilu! 

 

Mineraalmeik

Mineraalkosmeetika võidukäik algas Eestis juba pea kümme aastat tagasi. Mis eristab mineraalkosmeetika tooteid tavakosmeetika toodetest? Ennekõike fakt,et koostisosad on jahvatatud erinevatest mineraalidest ja kivimitest ning on 100% loodusest. Mineraalkosmeetika ei ummista poore- nahk saab hingata ja seega ei teki nahal põletikulisi protsesse (vistrike, komedoone). Paljud naised on loobunud meikimisest, kuna ei talu nahal "maski" tunnet, mida puuderkreemid jätavad. Mineraalidest jahvatatud aluspuudrit kasutades on teil kerge ja loomulik tunne.

Mineraalkosmeetika tooted on multifunktsionaalsed: näiteks võite põsepuna kasutada ka lauvärvina ning segada seda nii huuleläikesse kui küünelakkidesse. 

Mineraalkosmeetika tooted on valgustpeelgeldavad, mitte valgust neelavad- seega on nahal kaunis, kumav ning naturaalne jume. Mineraalkosmeetika ei kahjusta sinu maksa. Kas oled mõelnud, et enamik pealemääritavast kosmeetikast peaks olema söödav, kuna imbub läbi naha meie vereringesse, andes maksale, kui meie tähtsaimale puhastavale organile lisakoormust. 

Kindlasti tuleb aga ka mineraalkosmeetika toodete koostisosadega hoolikalt tutvuda. Korralikud ja looduspuhtad mineraalmeigi tooted ei tohi sisaldada talki, vismutit, parabeene, naftakeemia jääke, sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid. Samuti uurige, kas tootja on viidanud nanoosakeste puudumisele. 

Loome ilu OÜ kaudu saate endale osta Inglismaalt pärinevat LilyLolo mineraalkosmeetika sarja, sest see sari on puhas eelpoolmainitud kahjulikest lisaainetest. Need tooted on sobilikud taimetoitlastele ja paljud isegi veganitele. Samuti soovitatakse seda sarja kasutada erinevate nahahaiguste käes vaevlevatel inimestel (haigused nagu rosacea, kuperoosa, akne, allergiline nahk jne). 

Esimese sammuna niisutatakse näonahk kergesti imenduva ja niisutava aluskreemiga. Seejärel kantakse spetsiaalse kabuki pintsliga peale (rasuse naha puhul) matistav aluspuuder ning seejärel teie naha tooniga sobiv põhjapuuder. LilyLolo toodete valikuga saate tutvuda meie kodulehelt, valides "Tooted" . Veatu ja kiire lõpptulemuse saamisele aitavad kaasa LilyLolo kvaliteetsed pintslid. 

LilyLolo kosmeetikatooted on SPF15 märgisega, kaitstes teid nii UVA kui UVB kiirguse eest. 

Mineraalmeigi tegemisega saab hakkama iga tavakasutaja, sest me aitame teid toodete valimisel ning teeme kõikidele toodete ostjatele ka kiire meigikoolituse, et saaksite end kindlalt ning kaunilt tunda! Loomulikult on oma tähtsaks sündmuseks võimalik õhuline ning kumav mineraalmeik tellida meie professionaalselt meigikunstnikult, sest kõike ei pea ka ise oskama! Mineraalmeik on veekindel ja kauapüsiv, loomulik ning kerge kanda! 

 

Meigi õpitoad

 

Kui palju kulutad Sina aega meikimisele? Ilmselt vähe, sest elutempo aina kiireneb ja ilus olemine tundub võtvat ilmatuma aja. Võib-olla oled ka Sina see naine, kes värvib ripsmed, aga tahaks osata pisut enamat? Siis oled õiges kohas, sest meil on Sulle hea uudis: mineraalmeigi toodetega on meigi õppimine lihtne, loomulik ja kõigile jõukohane!

Pakume kerge ülesehitusega meigikursusi. Sa võid tellida endale personaalse meigialase nõustamise, sest see on kõige efektiivsem - keskendume vaid Sinu näokujule, selles ilu esiletoomisele ja nõrkade kohtade peitmisele. Samuti on suurt populaarsust kogunud sünnipäevad, kus külalised õpivad selgeks lihtsamad meiginipid.

Selline meigikursus on hea lahendus ka ettevõttelesest igal aastal seisab firma juhtkond küsimuse ees "Mida teha jõulupeoks/ suvepäevadeks?". Samuti võib meigikursuse kinkekaardi abil kinkida oma kallimale, sõbrannale või sugulasele. Ettevõtte juht, kes Sa väärtustat oma hindamatut personali, soovides neid motiveerida - võta meiega ühendust! 

Kõik kursusel osalejad saavad väikese spikri, kus meigi tegemise elementaarne järjekord on kirjas. Töövahendid, peeglid ja valgustus jääb meie organiseerida. Tuleme kas Sinu poole või kutsume Sind ja Su sõpru ilusalongi!

Algajate kursusel õpime selgeks veatu meigipõhja nipid; modelleerimise; lihtsamad laineritehnikad; kulmu hoolduse ja värvimise; huule kontuuri joonistamise ning huule värvimise; ripsmete koolutamise ning efektiivse värvimise.  Edasijõudnute kursusel praktiseerime suitsusilma erinevaid versioone; keskendume õhtumeigi nippidele ning fotomeigi saladustele. 

Kursuse boonusena pakume välja fotojäädvustuse võimaluse, sest kui nii põhjalik töö on tehtud, kas ei vääri see mitte preemiat?  Kursusi on võimalik korraldada eesti, vene ja inglise keeles!

Vaid ilu päästab maailma!

 

Näohooldus

Kas Sind on Looja õnnistanud perfektse ja veatu näonahaga või oled pigem hädas näole tekkivate vistrike, komedoonide jm ebameeldivate üllatajatega? Kas pole tõsi,et sellised üllatajad saabuvad alati enne sünnipäeva pidu, fotosessiooni või avalikku esinemist? Nahk on meie suurim organ, mille kaudu keha hingab. Nahk kui kaitseorgan hoiab meid väliskeskkonna mõjude eest. 

Inimese organismi jõuab 80% hapnikku läbi kopsude, 2-5% läbi naha, ülejäänu saadakse toidu ja joogiga. Õhust saadav hapnik imendub vaid pealmistesse nahakihtidesse, naha alumised kihid saavad hapnikku vereringest. Naha kõige pindmise kihi uuenemisest tuleneb meie naha siledus ja jume. 

Mida me saame ise ära teha? Hapnikupuudus väsitab meie nahka. Hapnikupuudust seostatakse stressi, suitsetamise ja suurlinnade õhu madala kvaliteediga. Õnneks on Eestis palju kauneid metsasid ning rabasid, kus käia jõudu ja puhast hapnikku ammutamas. Ärgem unustagem ka füüsilist tegevust, olgu selleks siis igahommikune "Viis Tiibetlast" joogaharjutuste kompleks, rühmatreening, jõusaal või piisav hulk läbitud samme sammumõõtjas. 

Ütlus "oled see  mida sööd" on õige, peegeldudes vastu ka meie kehadelt, näonahalt ja emotsioonidest. Hoiame oma menüüs rohkelt looduspuhtaid puu- ja juurvilju, joome mineraalidega laetud vett ning oleme tänulikud toidu eest, mis meie lauale on jõudnud. Tänulikkuse ning armastusega saab oma mõttemustreid muuta, nii aga muudame kogu oma elu! 

Vahel aitab juba vähesest- õige toit ja jook; rohkelt liikumist hapnikurikkas looduses; õiged nahahooldus- ja kosmeetikavahendid, hea seltskond + tänulikkus ja armastus kõige meid ümbritseva vastu.